Akçadağ'lılar Öz Evlatları Murat Aslan'a Sahip Çıktı

Akçadağ'lılar Öz Evlatları Murat Aslan'a Sahip Çıktı

Yeniden Refah Partisi Akçadağ Belediye Başkan Adayı Ali Kazgan'ın seçim  büro  açılışına binlerce Akçadağ'lı katılarak büyük destek verdi.
Açılışa Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkanı Murat Aslan, Yeniden Refah Partisi Malatya İl ve İlçe Teşkilatları , Akçadağ İlçe Başkan ve Yönetimi, Meclis Üyesi Adayları ve Binlerce Akçadağ'lı katıldı.
Miting havasında  geçen ve binlerce vatandaşa selamlama konuşmasını yapan Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, Bugün  burda  olan  olmayan  kendisine , Başkan Ali Kazgan ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım'a destek  veren tüm Akçadağ'lı hemşehrilerine teşekkür etti.
Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan bugün burada  baba  ocağında ata  ocağında  olmaktan gerçekten çok mutluyum. Ben görev yaptığım  bütün kurumlarda siz Akçadağ'lıları gururla temsil ettim. Her yerde Akçadağ'lılığımla ve Malatya'lılığımla gurur duydum. Bugün sizin  öz evladınız olarak burdayım. Sizin içinizden bir kardeşiniz olarak bilgi  birikim ve tecrübemle Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı oldum. Allah'ın izni ile hep birlikte Akçadağ'ımızı , Yeşilyurt'umuzu ve Malatya'mızı ayağa kaldıracağız. İnşallah 31 Mart Yerel seçmilerinde özellikle Yeşilyurt bölgesinde yaşayan siz hemşehrilerim Yeniden Refah Partisi Adayı bu kardeşinize desteklerinizi esirgemeyin. Her biriniz Büyükşehir'de Bilal Yıldırım Başkanıma , Akçadağ'da Ali Kazgan Başkanıma Yeşilyurt'da bu  kardeşinize ve diğer ilçelerde Yeniden Refah Partisi adaylarına destek olmak  için tüm sevdiklerinize söyleyin. Hep birlikte adil bir yönetimle  belediyelerimiz yönetelim dedi.
 

Bakmadan Geçme