Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Erdoğan geleneksel balkon konuşmasını gerçekleştirdi

Erdoğan geleneksel balkon konuşmasını gerçekleştirdi

Tanju Özkan'dan Kılıçdaroğlu'na: Onurunuzla istifa edin

Tanju Özkan'dan Kılıçdaroğlu'na: Onurunuzla istifa edin

Malatya'da Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonuçları

Malatya'da Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim sonuçları

Çelik'ten, 'Su bulandırılmasın' sözlerine sert çıkış

Çelik'ten, 'Su bulandırılmasın' sözlerine sert çıkış

Akşener genel başkanlığı bırakıyor

Akşener genel başkanlığı bırakıyor

CHP İl Başkanı Barış Yıldız ve Millet İttifakı İl Başkanlarından Basın açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP İl Başkanı Barış Yıldız, İYİ Parti İl Başkanı Hakan Yılmaz, Gelecek Parti İl Başkanı Semih Aksoy, Deva Partisi İl Başkanı Sinan Akıncı, Zafer Partisi İl Başkanı Turgut Şahin, Demokrat Parti İl Başkan Vekili Kadir Alkaya’nın da katılımıyla sandık güvenliği konusunda basın mensuplarına açıklamalarda bulunuldu.

Gürkan, “Erdoğan ile ülkedeki istikrarı devam ettireceğiz''

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hem Malatya'da hem de Türkiye genelinde güçlü bir destek vererek, ülkemizdeki siyasi istikrarı devam ettireceğiz” dedi.

“Zafer Partisi Olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu Destekliyoruz''

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı (CHP) ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ortak basın açıklaması yaptı:

Çukurdere Mahalle Toplantısı Miting havasında geçti

“28 Mayıs’ta Rekor Bir Oyla Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan’ı Yeniden Seçeceğiz”

“Milletimiz, tarih yazacağını söyleyenleri tarihe gömecek''

AK Parti tarafından 28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimi nedeniyle Orduzu Mahallesinde düzenlenen açık hava toplantısında vatandaşlarla bir araya gelinerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istendi.

Fendoğlu, “Milletimiz Erdoğan’ı tekrar seçecek, muhalefeti değiştirecek''

“Depremi en ağır şekilde yaşayan Malatyalılar ve deprem bölgelerindeki Anadolu insanımız acı gününde kendisine uzatılan hiçbir eli unutmaz, ama ülke yönetimi konusunda da bir bardak su ve bir poşet makarna için oyunu ve iradesini satmaz.”

“İstikrar, Erdoğan’ın liderliğidir''

AK Parti; Malatya’da 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için gündüzleri ilçeleri ziyaret ediyor, akşamları ise Malatya merkezde mahalle toplantıları gerçekleştiriyor.

“Malatya’da bu kez rekor destek vereceğiz''

AK Parti İl Başkanı Namık Gören, AK Parti Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, İhsan Koca ile İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak ve AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri sonuçlarına teşekkür için Akçadağ ilçesini ziyaret ettiler.

Erdoğan ile Oğan görüştü

ATA İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan'ın 2. Turda kimi destekleyeceği gündemin en çok tartışılan konularından biri haline geldi.

MDK Üyesi Altunkaya’dan Seçim Değerlendirmesi

Büyük Birlik Partisi MDK Üyesi Ercan Altunkaya, 14 Mayıs’ta gerçekleşen seçimler sonrası bir açıklama yaptı.

Faruk Dinç, basın mensuplarının sorularını yanıtladı

Bir dizi temasta bulunmak üzere Malatya'ya gelen Mersin Milletvekili Faruk Dinç, depremzedeleri ziyaretinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Başkan Karakuş’tan Sert Tepki

Türkiye Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ali Karakuş, sosyal medya hesaplarından, deprem bölgesinde seçime katılıp oy veren depremzedelere yönelik hakaret içerikli ve provokasyon amaçlı paylaşımlara sert tepki gösterdi.

Enver Kiraz,''Malatya'ya sorumluluğumun gereği elimden gelen çalışmaları yaptım''

14 Mayıs seçimlerini geride bırakan Malatya’da CHP’den aday olan eski il başkanı Enver Kiraz, az bir oy farkıyla meclis sandalyesini kaybetti. Uzun yıllar ana muhalefetin il başkanlığını yapan Kiraz, Malatyalıların hakkını her zaman koruduğunu kaydederek açıklama yaptı.

Erzincan Mustafa Sarıgül dedi

Seçimin yıldızlarından olan Mustafa Sarıgül’ün adaylığı Erzincan’da CHP oylarını yükseltti.

Toplam 293 haber.