Azdan Az Çoktan Çok Gider.

Azdan Az Çoktan Çok Gider.

TEÇSEN Genel Başkanı Ümit Demirel bir açıklama yaparak, bize 150 liraya satın alınacak üye lazım değil dedi. 

Demirel; Bize, 150 Liraya Satın Alınacak Üye Lazım Değil! “150 Liraya Niye Muhtaç Hale Geldim?” Diyen Yiğitlere İhtiyacımız Var!”
 Değerli Dava Arkadaşlarım; Teç-Sen Olarak Her Zaman Hakikatin Yolunda Olduk Ve Hakikatin Işığında Hak Ve Adaleti Aradık, Arıyoruz. Hakikati İse İdelojilerde, Siyasi Parti Koridorlarında, Çerçevesi Çizilmiş Kalıplarda, Birilerinin Has Adamı Olmakta, Birilerinin Borazancılığını Yapmakta, Şahsi Menfaatlerde Ve Güçlünün Yanında Sırnaşık, Şımarık Ve Pısırık Durarak Aramıyoruz. 
Dünün Mazlumlarının Bugünün Zalimleri Olmasını, Haksızlığın, Hukuksuzluğun Ve Hudutsuzluğun Merkezi Haline Gelmesini, Musa Musa Deyip Firavuna Sellektör Yapıp Sinyal Çaktıklarını, Düştükleri Aşağılık Hallerini Görüyoruz. Görüyorsunuz.
 Neye Faydanız Oldu. 13 Yıldır Kamu Çalışanlarını Açlığa, Sefalete, Yoksulluğa, Yoksunluğa, 3 Kuruşa Muhtaç Hale Getirdiniz. Ali Cengiz Oyunlarınız İle Memur Maaşlarını Asgari Ücrete Eşitlediniz. Şimdi Minnoş Ve Kıt Aklınızla 150 Liraya Memurları Satın Alırız Diyorsunuz. Bize, 150 Liraya Satın Alınabilecek Üye Lazım Değil! “150 Liraya Muhtaç Hale Nasıl Geldim?” diyen Yiğitler Yeter Bize! Güvendiğiniz Dağlara Kar Yağdıracağız Beyler… Gidicisiniz.
Hodri Meydan!
Azdan Az Çoktan Çok Gider.
 
Ümit DEMİREL
TEÇ-SEN GENEL BAŞKANI

Pusulamalatya

Bakmadan Geçme