Binali Yıldırım'dan Fatih Erbakan'a : Birlikte Yol Yürüyelim!

Binali Yıldırım'dan Fatih Erbakan'a : Birlikte Yol Yürüyelim!

PAYLAŞ
Malatya Haber, Pusula Malatya - Pusulamalatya

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ı makamında ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Merkezinde gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Görüşmeden sonra kameralar karşısına geçen ikili şunları söyledi:

‘Yetkili kurullarımızla görüşüp yanıt vereceğiz’

Dr. Fatih Erbakan, “Yaklaşan seçimler dolayısıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 14 Mayıs seçimlerinde Yeniden Refah Partimizi Cumhur İttifakı’nda görmek istediklerini ifade ettiler. Yetkili kurullarımızla değerlendirmeler yapıp istişare edeceğiz ve kendilerine de en kısa zamanda cevap vereceğiz. İnşallah ülkemiz ve milletimiz için hayırlı adımlar atmak nasip olur” dedi.

Binali Yıldırım: Bu seçimlerde birlikte yol yürüyelim

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ise: “14 Mayıs tarihinde Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilleri seçimi yapılacak. Bundan sonra görev YSK’da. Takvimi kamuoyu ile paylaşmış olacak. Yapılacak bu seçimlerin milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Seçim takvimi de netleştikçe partiler arası görüşme trafiği yoğunlaşmaya başladı. Refah Partisi Genel Merkezini AK Parti adına ziyaret etmiş bulunuyoruz. Yapılacak seçimlerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Verimli bir görüşme oldu. Bu seçimlerde birlikte yol yürüyelim. Tabii ki sayın Genel Başkan ve arkadaşları bu konuda kendi bünyelerinde değerlendirmelerini yapacaklar. Ondan sonra kararlarını kamuoyu ile paylaşacaklardır. Bize gösterdikleri ilgi ve ev sahipliği için bir kez daha sayın Genel Başkan ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum.”dedi.

EREN DALGIÇ / (Birlik Haber Ajansı-BHA)

Pusulamalatya

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN