CHP Adayı Karakuş, 'İşimiz Gücümüz Battalgazi Olacak'

Karakuş,'Girdiğimiz gönüllerden çıkmayacak ve yeni gönüller fethetmeye devam edeceğiz' dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş seçim çalışmalarına devam ediyor. Karakuş,"Girdiğimiz gönüllerden çıkmayacak ve yeni gönüller fethetmeye devam edeceğiz" dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve gezilerini sürdürüyor. Konteyner Kuyumcular Çarşısında esnaf ziyareti gerçekleştiren Karakuş, yapılan ve yapılacak olan çalışmaları hemşehrileriyle paylaştı. Esnafın dile getirdiği sorunların çözümü için kararlı olduklarını ve Malatya’nın kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Karakuş,“Esnafımızın yaşadığı sıkıntıları gördüm ve çözüm için adım atmaya hazırız. Malatya ve Battalgazi’nin gelişimi ve esnafımızın refahı için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” şeklinde konuştu. 
Konteyner Kuyumcular Çarşısında esnafın ve vatandaşın sevgisiyle karşılaşan Karakuş,"Kuyumcular çarşısında  esnafımızı ziyaret ederek yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı anlattık. Bizleri sevgiyle karşılayan tüm hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum. Battalgazimizi hep birlikte yönetmeye ve büyütmeye geliyoruz. İşimiz gücümüz Battalgazi’’dedi.
Esnafın dile getirdiği sorunların çözümü için kararlı olduklarını ve Battalgazi’nin  kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Karakuş,’’bizleri sokaklarda, meydanlarda, evlerde heyecan ve samimiyetle karşılayan halkımıza çok teşekkür ederim. Girdiğimiz gönüllerden çıkmayacak ve yeni gönüller fethetmeye devam edeceğiz" sözleriyle hemşehrilerine  teşekkür etti.
Seçim çalışmaları kapsamında sürdürdüğü ziyaret programı hasta ve taziye ziyaretleri ile devam etti


 

Bakmadan Geçme