• Haberler
  • Yerel
  • Doğanyol Belediyesi Rahat Ve Konforlu Ulaşım İçin Yol Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.

Doğanyol Belediyesi Rahat Ve Konforlu Ulaşım İçin Yol Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.

Doğanyol Belediyesi Rahat Ve Konforlu Ulaşım İçin Yol Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.

Doğanyol ilçe sınırları içerisinde Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Doğanyol Belediyesi iş birliği ile mahalle grup yollarında yaklaşık 60 kilometrelik yol ağında 2.kat sathi kaplama ve 20 kilometrelik ara yollarda ise 1.sathi kaplama olmak üzere toplamda 80 kilometrelik yol ağında çalışma gerçekleştiriyor.

İlçede yol sorununu çözmek, yolları konforlu hale getirmek için çalışmalar gerçekleştiren Doğanyol Belediyesi sorunları ortadan kaldırmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Doğanyol Belediye Başkanı Hakan Bay, Malatya Büyükşehir Belediye başkanımız Sn. Selahattin Gürkan ve ekibinin desteği ile ilçe genelinde bu sezon yaklaşık 80 kilometrelik bir yol ağında çalışma planlandığını ve hızla sürecin başladığını ve devam ettiğini belirtti.

İlçemizdeki önceliklerimizin başında Ulaşımı konforlu hale getirerek halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bu yıl içerisinde ilçemizde çok ciddi yol yatırımları yaptık. Bu yatırımlarımız sezon sonuna devam edecek. Yolu sorun olmaktan çıkarmayı planlıyoruz. İlçe sınırlarımız içerisinde en ücra köşeye kadar yolları konforlu hale getirmek istiyoruz ve bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Selahattin Gürkan a teşekkür ediyorum.” Dedi

Bakmadan Geçme