İnönü Üniversitesi Vakfı Burs Başvurusu

İnönü Üniversitesi Vakfı Burs Başvurusu

İnönü Üniversitesi  öğrenim gören başarılı ve gelir düzeyi düşük 500 öğrenciye İnönü Üniversitesi Vakfı tarafından burs verilecek

Buna göre;

·         Üniversitemizde öğrenim gören ön lisans, lisans, lisansüstü ve uluslararası öğrenciler burs başvurularını 2 Kasım - 9 Kasım 2023 tarihleri   arasında https://basvuru.inonu.edu.tr/burs adresinden yapabilirler.

·         Başvurular, verilen bilgi ve belgeler değerlendirilmek suretiyle başarılı ve gelir düzeyi düşük öğrenciler dikkate alınarak sonuçlandırılacaktır.

·         Burs başvuru formlarını eksik, yanlış ve yanıltıcı bilgilerle dolduran öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecek ve geçersiz sayılacaktır. Bu öğrenciler hakkında yanlış ve yanıltıcı bilgi verdiğinden dolayı disiplin işlemi başlatılacaktır.

·         Burs başvurusunda bulunan öğrenciler, 13 Kasım 2023 tarihinden itibaren https://basvuru.inonu.edu.tr/burs adresinden  başvuru sonucunu öğrenebilecektir.

·         Burs almaya hak kazanan öğrencilerimize 15 Kasım 2023 ve 15 Haziran 2024 tarihleri arasında  aylık 750 TL müracaat esnasında belirtmiş olduğu banka hesap numarasına  aktarılmak şeklinde yapılacaktır.

 

Bakmadan Geçme