İş İnsanı Şahin Karaaslan Ak Parti'den Milletvekilliği Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

İş İnsanı Şahin Karaaslan Ak Parti'den Milletvekilliği Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

İş insanı Şahin Karaaslan AK Parti Malatya milletvekilliği için Aday Adaylığı başvurusu yaptı. Karaaslan'ın başvuru dosyasını İl Başkan Yardımcısı Namık Gürer teslim aldı.


AK Parti’de milletvekilliği aday adaylığı başvuruları devam ediyor. İş İnsanı Şahin Karaaslan AK Parti’den Malatya Milletvekili için Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Karaaslan'ın başvuru dosyasını İl Başkan Yardımcısı Namık Gürer teslim aldı. Kendisi hakkında bilgi veren Karaaslan şunları dile getirdi:

ŞAHİN KARAASLAN KİMDİR?

Malatya/Battalgazi'de 1975 yılında doğdum. Ailemin Malatya, Sakarya ve İstanbul'da ticaretle iştigal etmesinden dolayı 1994 yılında aile şirketimizde iş hayatına başladım. Askerlike hizmetimi tamamladıktan sonra şirketimizde yönetici olarak çalışmaya başladım. Şuanda Karaaslanlar grup yönetim kurulu başkanı olarak çalışmaya devam ediyorum. Firmamız İstanbul ve Sakaryada ticaret faaliyetlerine devam etmektedir. Dayanıklı ev eşyaları gıda sektörü ve turizm sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 2015 yılında Sakarya/Merkez'de Ramada Sakarya Otel'in açılışı ile turizm sektörüne girdik.

Halihazırda Sakarya/Merkez'de Ramada Sakarya Otel, Sapanca'da Ramada Tatil Köyü ve Ramada Plaza Otel olmak üzere üç farklı otel yatırımımız bulunmakta olup Malatya'da ise tarım sektörlerinde faaliyet yürütmekteyiz.

AK Parti Adapazarı Belediye Meclis Üyesiyim. İş hayatım haricinde birçok STK kuruluşlarında yönetim kurulu başkanı yönetim kurulu başkan yardımcılığı ve yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktayım. Aynı zamanda Sn Cumhurbaşkanımızın imzası ile kamu yararı statüsü alan Yeni Dünya Vakfı'nın Sakarya şubesi Başkanlığı görevime devam etmekteyim. Evli ve üç çocuk babasıyım.

Malatya'da meydana gelen depremde oluşan kayıplarımızın bir kısmının maalesef telafisi yok. Telafi edilebilecek olan kayıplarımızın en kısa sürede tamamlanması, ülkemin bekasi, Ümmetin selameti için çaba göstermek ve çocuklarımıza daha güzel bir gelecek sunabilmek için milletvekili aday adayı oldum.

Bizler bu kutlu yürüyüşün birer neferiyiz. Rabbim nasip ederse ülkeme, şehrime ve  davamıza milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum. Bizler iman etmiş insanlar olarak "Ya Nasip" diyerek yola çıktık Davamıza, milletimize hizmet için gece gündüz çalışan liderimiz, Dünya Lideri Recep Tayyip ERDOĞAN'a bir nebze de olsa destek olabilirsek ne mutlu bize. Allah çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun."

Pusulamalatya

Bakmadan Geçme