• Haberler
  • Spor
  • 'Kick-Boks Milli Takım Yolunda Hepinize Sonsuz Başarılar''

'Kick-Boks Milli Takım Yolunda Hepinize Sonsuz Başarılar''

Başkan Çınar, Yeşilyurt Belediyespor Kick-Boks Takımının Şampiyon Sporcularını Ağırladı

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, İstanbul ve Şanlıurfa’da düzenlenen Dünya Kupası ve  Türkiye Şampiyona müsabakalarında önemli başarılar elde edip, Mardin’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında kazanacakları başarılara göre Kick-Boks Milli Takımda yer almayı hedefleyen Yeşilyurt Belediyesi Kick-Boks Takımının şampiyon sporcularını ağırladı.
Yeşilyurt Belediyesi Kick-Boks Takımına verdiği desteklerden dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sunan takım antrenörü Yakup Yiğit, “ Ocak ayında Şanlıurfa’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında üç altın ve bir bronz madalya elde ettik ardından İstanbul’da düzenlenen Dünya Kupasında ise iki bronz madalya alarak turnuvaları başarılı bir şekilde tamamladık. Deprem sürecinde hayata sporla tutunup önemli başarılar elde eden sporcularımızla gurur duyuyoruz, onların bu azmi ve gayreti her türlü takdirin üzerindedir. Takıma her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Mehmet Çınar ile Kulüp Başkanımız Oktay Özevren’e teşekkür ediyoruz.Sporcularımız inşallah bu başarılarını Mardin’de düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında sürdürüp burada alacakları puanlara göre Milli Takım forması giyerek kentimizi ve ilçemizi başarıyla temsil edeceklerdir.Sporcularımızın bu gururu şehrimize yaşatacaklarına bizler eminiz.” diye konuştu.
Şampiyon sporcuları ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Bugün özel misafirlerimiz var, katıldıkları önemli turnuvalarda şampiyon olarak göğsümüzü kabartan Kick-Boks takımımızın antrenörü ve sporcularımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Belediyemizin çatısı altında kurduğumuz Kick-Boks takımımızda yer alan gençlerimizin azim, gayret ve çabayla birlikte elde ettikleri bu güzel başarılar hepimizi gururlandırıyor.Kazanılan başarıların yanı sıra sporcularımızın turnuvalarda gösterdikleri azim ve gayretleri, örnek bir takımın ortaya çıkmasını sağlarken, bu güzel tablo bizleri daha fazla sevindirmektedir. Yeşilyurt Belediyesi olarak sporcularımızın her zaman yanındayız, onların hayatın her alanında başarılı olması için her türlü katkıyı sağlıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında düzenlenen çok sayıda turnuvada kazandıkları başarılarla kendilerini kanıtlayan, dünya üçüncülüğü gibi önemli başarıların sevincini bizlere yaşatan  sporcularımızla ne kadar gurur duysak azdır.Bizler bir yandan deprem yaralarını sarmaya çalışırken diğer taraftan gençlerimizin hem eğitim hayatlarında hem de sosyal ve sportif hayatlarında başarılı olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Gençlerimizin gelecekte ilçemizi, şehrimizi ve ülkemizi daha güzel başarılarla temsil edeceklerine bizler inanıyoruz. Hepimizi gururlandıran bu başarılarda emeği olan herkesi canı gönülden tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.


 

Bakmadan Geçme