Kurban Bayramı Kutlama Programı

Kurban Bayramı Kutlama Programı

Malatya Valiliğinden verilen bilgilere göre Kurban Bayramı Kutlama Programı Karagözlüler Cami avlusunda gerçekleşecek. 

Malatya Valisi Ersin Yazıcı konu ile ilgili verdiği beyanatta;

 

Bayramlar milli ve dini duygularımızın manevi esintisi altında örf, adet, gelenek ve göreneklerimizin yaşatıldığı, millet olma şuurumuzun somut münasebetlere dönüştüğü, birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızın kuvvetlendiği günlerdir. Aramızdaki dargınlıkların ortadan kalkmasına, barış ve hoşgörünün gönüllerimize yerleşmesine vesile olan Kurban Bayramı, ilimizde de büyük bir coşku ve heyecanla kutlanacaktır.
Bu coşkuyu yaşamak ve mübarek Kurban Bayramını hep birlikte kutlamak amacıyla; Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz, Battalgazi ve Yeşilyurt Belediyelerimiz tarafından tüm Resmi Kurum ve Kuruluşlarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımız, Meslek Örgütlerimiz ve Vatandaşlarımızın katılımlarıyla 16.06.2024 Pazar günü (Bayramın 1. Günü) bayram namazına müteakip Kernek Karagözlüler Cami bahçesinde bayramlaşma töreni gerçekleşecektir.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Muhterem Halkımıza birlikte hizmet sunmakta olduğumuz kurum ve kuruluşlarımızın çok değerli yönetici ve personelinin ve Vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice bayramlara erişmelerini diliyorum.
 

Bakmadan Geçme