Malatya Kolektif Fotoğraf Topluluğu Arguvan'da..

Malatya Kolektif Fotoğraf Topluluğu Arguvan'da..

PAYLAŞ
Malatya Haber, Pusula Malatya - Pusulamalatya

65 üyesiyle 2019 yılında beri faaliyet gösteren  Malatya Kolektif Fotoğraf Topluluğu 11 Aralık 2022 pazar günü Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ın davetlisi olarak Arguvan ilçesine sonbahar ve Arguvan ilçesinde kültür ve yaşam temalı fotoğraf çekim gezisi düzenledi.

 Çekim gezisi davetine  22 üyesi ile  iştirak eden Malatya Kolektif Fotoğraf Topluluğu Arguvan ilçesinin baştan aşağı fotoğraflama fırsatı buldu. Topluluk Başkanı Ahmet Denizer, "Doğanyol ve Kuluncak ilçemizden  sonra Arguvan ilçemizi fotoğraflama fırsatı bulduk. Arguvan ilçemiz doğasıyla kültürüyle ilimizin en özel ilçelerinden biridir. Bizler buranın doğal güzelliklerini ve yapılan hizmetleri en güzel şekilde fotoğraflayarak çağımızın en etkili iletişim ve tanıtım aracı olan fotoğraf sanatı ile ilçemizin tanıtımına katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Ayrıca 2023 yılı sonuna kadar bütün ilçelerimizi bünyemizde bulunan profesyonel fotoğrafçı üyelerimiz ile fotoğraflayıp finalde Malatyamızı bir bütün olarak tanıtacağımız büyük bir fotoğraf sergisi açıp, çekilmiş olan bütün fotoğraflardan oluşan kitap baskısı yapacağız. Bu projemize desteğini esirgemeyen özellikle başta Arguvan Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş a ve bu güzel günü organize eden belediye çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Pusulamalatya

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN