Nusret Öncü Pütüge Belediyesine aday

Nusret Öncü Pütüge Belediyesine aday

Malatya'nın ve Pütürge'nin öz Evladı  Dünya  çapında  spordaki  başarılarıyla  tanınan İş ve Spor adamı Nusret Öncü 2024'te yapılacak Yerel Seçimlerde Pütürge Belediye Başkan Adayı Oldu.. 

Pütürge Belediye Başkan Adayı Nusret Öncü,, Pütürgelinin Gürbetteki İtibarı Püturgenin Suyundandır.. Havasındandıır  Mertlik Mayasındadır.

Ben bugünün adamı değilim.
Doymak için geldiğimiz topraklardan, doğduğumuz topraklara dönüyoruz.
İnsanın doyduğu topraklara sadece ekonomik bağı vardır; ancak doğduğu topraklara; ekonomik borcun yanında vefa ve gönül borcu olur.
Şimdi biriktirdiklerimizin üzerine koyarak Pütürgeye hizmet zamanıdır.
“Ben buralıyım bu memleketin dertleriyle sorunlarıyla iç içeyim, memleketin hayallerini arzulayan bir insanım, bu memlekete bir vicdan borcu olan bir insanım. Bu memlekete vicdan borcumuzu ödemek için geldim.
Evet heyecanımız var, ideallerimiz var, borcumuz var.
Amacım, küçülen değil büyüyen bir Pütürge idealini gerçekleştirmektir ve  göç veren değil göç alan bir ilçe olmasına ve yaşamak için tercih edilen Pütürge olmasına katkı sunmaktır.
Benim gayem halkımıza hizmettir. Hiç bir zaman benim makam ve mevki talebim olmamıştır. Bugünkü adaylığımda Halkımızın talebi üzerine olmuştur. Halkımıza hizmet etmek şereftir, onurdur. Bizim telefonlarımız halkımıza 24 saat açıktır. Halkımızın derdiyle dertleniyoruz, sevinciyle biz de mutlu oluyoruz. Allah'ın katında da bunun değeri büyüktür. Devletimizin ve milletimizin çıkarlarını hep kendi çıkarlarımızın üstünde tuttuk. 'İnsanların en hayırlısı insana faydalı olandır' anlayışıyla bu yolda Pütürge Hizmet etmeye halkımızla  birlikte yürüyeceğime söz veriyorum.

Şimdi başlamak zamanı, 
BAŞLIYORUZ!

Kickboks & Muaythai Teknik Direktörü Türkiye Milli Takım kickboks Fed Koordinatörü NUSRET ÖNCÜ

Pusulamalatya

Bakmadan Geçme