Prof. Dr. İbrahim Gezer,' Ben Değil, Biz Olacağız, Bir Olacağız'

Malatya Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer Seçim Çalışmalarını Malatya Siyasetinde Önemli Yere Sahip Olan Akçadağ İlçesinde Sürdürdü..

Malatya Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer Seçim Çalışmalarını Malatya Siyasetinde Önemli Yere Sahip Olan Akçadağ İlçesinde Sürdürdü..
Prof.Dr.İbrahimgezer'in Vurguladığı Konular Halkın Oldukça Dikkatini Çekiyor. Yıllık Halk Şurası, Birlikte Yönetim, İstişare Olgusu, Şeffaflık, Güven, Adalet, Liyakat Gibi Konuları Tek Tek Ele Alan İbrahim Gezer'in Yaptığı Açıklamaların Özeti Şöyle:

" Malatya bilimsel, katılımcı ve çoğulcu büyükşehir yönetimiyle tanışacak
Stratejik Kent Yönetiminegeçeceğiz.Bilim ve teknolojinin bütün imkânlarından yararlanacağız.

Herkesin belediyesi olacak ve hangi partiden olursa olsun bütün hemşerilerimize eşit yakınlıkta duracağız.Malatya Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Prof Dr. İbrahim Gezer'in sohbet ve soru cevap şeklinde geçen insanlar ile sıcak iletişim içinde sürdürdüğü seçim çalışmalarında geçen konuşmalarda şunlara da değindi.
"Bizim dönemimizde Malatya ortak aklın, katılımcılığın, çoğulculuğun, dostluğun ve kardeşliğin başkentine dönüşecek.
Katılımcılığı önemseyeceğiz".
Çünkü “Hiçbirimiz hepimiz kadar akıllı olamayız”.
Çoğulculuğu önemseyeceğiz, çünkü “Bir yerde herkes birbirine benziyorsa orada kimse yok demektir”.
Sürekli gelişimi önemseyeceğiz, çünkü “İki günü birbirine denk olan ziyandadır”.
Her yıl üç gün sürecek Malatya Şurası toplayacak ve gerek yurt içi ve gerekse yurt dışından Malatya ile ilgili söyleyecek sözü olan bütün hemşerilerimizi ve araştırmacıları aynı platformda buluşturarak Malatya’yı konuşacağız. Dedi.
Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Dr. İbrahim Gezer'in her gittiği yerden ilgi görmesi dikkatlerden kaçmıyor.
 

Bakmadan Geçme