U 11 Futbol Ligı Fikstürü Çekildi

2023 2024 Malatya 1.Amatör Büyükler Futbol Ligi Ve U17 Gençler Futbol Ligin'de Sezon Sona Erdi.

Malatya 1.Amatör Küme Futbol Ligi İl şampiyonluğu için A grubu lideri Hekimhan Belediyesi Girmana spor ile B grubu lideri Yazıhan Belediye  arasında oynanan final maçında  Yazıhan Belediye spor’u 6-0 yenen Hekimhan Belediyesi Girmana spor Malatya şampiyonu olarak 2024-2025 sezonunda BAL liginde ilimizi temsil etmeye hak kazandı. 
M.A.S.K.F. Yönetim Kurulu, 1. Amatör Küme Büyükler liginde Malatya şampiyonu olan  Hekimhan  Belediyesi Girmana  spor’un Yönetim Kurulunu, Teknik ekibini ve sporcularını  tebrik eder, gelecek sezon mücadele edecekleri BAL  liginde başarılar diledi.
Bu arada,
2023 – 2024 Futbol sezonu U-17 ligi Play-off  ile  U-11 Ligi Fikstürü  Federasyon binamızda M.A.S.K.F. Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR, M.A.S.K.F. Genel Sekreteri ve Futbol İl Temsilcisi Kahraman FIRAT, M.A.S.K.F. Başkan yardımcısı Erkan VAN,  Tertip Komitesi üyesi Sezer İNCE ve U-11 Ligine katılacak Kulüp yöneticileri ve antrenörlerinin katılımıyla  yapıldı.   
Kura öncesi M.A.S.K.F. Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR, U-17 liginde grupları 1. Tamamlayan Kale G.Birliği spor, Karakavak spor ve M.Fener spor’u tebrik ederek Play-off müsabakalarının hafta sonu ve hafta içi oynanacağını belirterek başarılar diledi.
   ÖZDEMİR, U-11 liginde 14  takımın katılımıyla müsabakalarımızı hafta içinde akşamları oynanacağını, U-12 ve U-11 ligine katılacak takımlarımızın sporcularına ligin son haftasında  madalya verileceğini belirterek  lige katılan takımlara başarılar diledi. M.A.S.K.F. Genel Sekreteri ve Futbol İl Temsilcisi Kahraman FIRAT, U-11 liginin  03 Haziran 2024 tarihinde başlayacağını, iki grupta, müsabakaların Ampute sahasında hafta içi oynanacağını  belirterek lige katılan takımlara başarılar diledi. M.A.S.K.F. Başkan yardımcısı Erkan VAN, bu sezon ilimizde  Büyükler, Alt yapı kategorileri ile toplam 10 ligde ve BAL ligi ile birlikte yaklaşık 710 müsabaka  oynandığını, liglere katılım sağlanmasında katkı sunan kulüp yöneticilerimize , antrenörlerimize     ve sporcularımızı tebrik ederek lige katılan takımlara başarılar diledi.
         Çekilen kura sonrası oluşan  U-11 Liginin Fikstürü;
 A GRUBU    MALATYAGÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ, D.ŞEHİR BLD. SPOR, M. GALATA SPOR, M.ŞEHİR SPOR, M.GENÇLİK HİZ. VE SPOR, KARAKAVAK SPOR ve KALE G.BİRLİĞİ SPOR                                                  
B GRUBU       KALDIRIMGÜCÜ SPOR, ORDUZU SPOR, DEMİR SPOR, ADAFI KARTAL SPOR, SANAYİ SPOR, ATAKÖY SPOR, M.BEYDAĞI SPOR

Bakmadan Geçme