Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan ABYB' yi Ziyaret Etti

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan Basın Konteyner ziyaretleri kapsamında Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti.

Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim kurulu üyeleri ile istişare eden  Aslan “Bu şehri ancak el birliğiyle ayağa kaldırabiliriz” dedi.
Gerçekleşen ziyarette, Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve Yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulunan  Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan  “ Yeşilyurt için elimizden gelenin en güzelini yapacağız. Her yerde şeffaf belediyecilik , gönüllere dokunan belediyecilik diyoruz. 7/24 halkının yanında olan belediyecilik diyoruz’’ifadelerine yer verdi.
Aslan,’’ İnşallah güzel projeler hazırlıyoruz. Bu kenti kısa sürede ayağa kaldıracağız. Ona göre ekibimizi kurduk. Dinamik bir meclis kadromuz var. Çıktığımız bu yolda basınımızın desteğine  ihtiyacımız var. Sizler sahadaki elimiz, kolumuz, gözümüz, kulağımızsınız. Zaman zaman bir araya gelip eleştirilerinizi alacağız, istişare edeceğiz. Bu şehri ancak el birliğiyle ayağa kaldırabiliriz. Bu anlamda hepinizin desteğine ihtiyacımız var” dedi.
Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ise,’’ her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de  doğru adımları desteklemeye, yanlışı da eleştirmeye devam edeceğiz. Sevdalısı olduğumuz memleketimizin yeniden ayağa kaldırılması sürecinde mevcut yayın organlarımızla bize düşen desteği vermeye hazırız’’şeklinde konuştu
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yavuzkurt , Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan ve beraberindeki heyete teşekkür etti,başarılar diledi.

Bakmadan Geçme