Yeniden Refah Sahada

Yeniden Refah Sahada

Yeniden Refah Partisi Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında Malatyayı karış karış dolaşıyor. Esnaflarla, emekçilerle, halkla bir araya gelen vekiller bugün Özsan Sanayi Sitesini ziyaret etti. Burada bir konuşma yapan partinin 1. Sıra Milletvekili Adayı Bilal Yıldırım deprem sonrası Malatya'nın hızlı bir şekilde ayağa kalması adına Sanayi ve Ticaretin desteklenmesi gerekliliğini vurguladı. Yıldırım açıklamalarında şunları kaydetti; 

"Bizler Türkiye'nin değeri Yeniden Refah Partisi Malatya Milletvekili Adayları olarak bu şehri çok iyi tanıyoruz. Hepimiz bu memleketin çocuklarıyız. Ben şahsım bir sanayiciyim, 2. Sıra adayımız Ahmet Ateş de sanayici iş adamı bir kardeşimiz. Bizler yıllardır Organize Sanayi Bölgesinde, Özsan Sanayi Siteside faaliyet gösteren işletmelerin yöneticileriyiz. Bu şehrin sanayi ve ticaret ile nasıl ayağa kalkacağını en iyi bilenlerdeniz. Deprem dolayısıyla şehrimizde kısa bir süre sanayi ve ticaret durmuştu. Ancâk yaralarımızı hızlı sarıyoruz ve bugün hemen hemen tüm esnaflarımız, sanayicilerimiz işlerinin başında. Bizler de bugün sizlerin karşısına bu şehrin vekilleri olarak meclise gidip Malatya'nın sanayi ve ticaretini desteklemek, yapılacak olan yatırımları yerinde izleyip takipçisi olmak adına sizlerden destek istiyoruz. Allah razı olsun esnaflarımız halkımız her gittiğimiz yerde bizlere büyük teveccüh gösteriyor. "

YATIRIM TEŞVİKLERİ DEVAM ETMELİ, KÜÇÜK ESNAF VE SANAYİCİ DESTEKLENMELİ

"Hepimizin malumu şehrimiz 6. Teşvik bölgesi kapsamında. Mecliste bu şehri temsil etme yetkisi elde edersek, bu sürenin olabildiğince uzun vadeli devam etmesi adına Mecliste çalışmalarımız olacaktır. Bu konu yakinen takip edeceğiz. Ayrıca deprem dolayısıyla Malatya sanayi ve ticaretini desteklemek adına esnaf ve sanayicilerimize kolaylıklar sağlanması adına çalışmalarda bulunacağız. İnşallah Malatya'yı hep birlikte ayağa kaldıracağız. "

BARAJ YOK, GÖNÜL RAHATLIĞIYLA REFAH PARTİSİNE OY VEREBİLİRSİNİZ

"Bizler bazen sahada gezerken halkımızdan baraj soruları alıyoruz. Çok defa bunu belirttik ancak burada da belirtmenin faydasını görüyorum. Yeniden Refah Partimizin Baraj sorunu yoktur. Çünkü biz Cumhur İttifakı'nda olan bir partiyiz. İttifak yüzde 7 oy oranı aldığı takdirde ittifaktaki tüm partiler ülke barajını geçmiş oluyor. Bu sebeple halkımız gönül rahatlığıyla oylarını Yeniden Refah Partisine verebilirler."dedi.

Pusulamalatya

Bakmadan Geçme