ABYB'den Başsavcı Savran'a Ziyaret

Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi

PAYLAŞ
Malatya Haber, Pusula Malatya - Pusulamalatya

Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi
Gerçekleşen ziyarette, Adalet mekanizmasının daha işlevsel ve verimli çalışmasının önemine dikkat çeken Başkan Yavuzkurt ,’’ vatandaşımızın her birinin hakkını arayacağı mecra burası’’dedi.
 Malatya’nın huzur ve kardeşlik şehri olduğunu ifade eden Yavuzkurt, göreve geldiği süre içerisinden bu zamana kadar Malatya'mıza en güzel şekilde hizmet sağlamaya çalışan,şehrimizin huzuru, güvenliği ve  adaleti için gereken gayreti gösteren Başsavcı Savran ve Malatyalılar arasında adeta bir doku bütünlüğü olduğunu düşünüyoruz. Malatyamız tüm toplulukların kardeşçe yaşadığı ve potansiyelini avantaja çevirme yolunda hızla ilerleyen bir şehir.Her kurum ve kuruluş gibi bizde Malatya için elimizden gelen katkıyı sunmaya çalışıyoruz’’diye belirtti.
 Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran ise ,“Malatya için hepimiz değişik açılardan değişik hizmetleri ifa ediyoruz. Anadolu Basın Yayın Birliği (ABYB) Malatya Şube Başkanlığı mensubu arkadaşların da çalışmalarında Malatya için büyük bir katkı sunduklarını düşünüyorum. Çalışma hayatında kendilerine başarılar diliyorum. Bizler de Malatya’ya adalet hizmeti noktasında elimizden gelen hizmetleri yapmaya çalışacağız’’şeklinde konuştu.

Pusulamalatya

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN