Ali Karakuş Ve Ekibinden CHP'ye Ziyaret

Ali Karakuş Ve Ekibinden CHP'ye Ziyaret

Ali Karakuş Ve Ekibinden CHP'ye Ziyaret

Mustafa Sarıgül, genel başkanlığını yaptığı Türkiye Değişim Partisi'nin CHP ile birleştiğini duyurmasından sonra il ve ilçe teşkilatlarıda ,TDP, CHP ile bütünleşmiştir sloganı ile ziyaretleri sıklaştırdı.
TDP Malatya İl Başkanı Ali Karakuş ve yönetimi’de Mustafa Sarıgül’ün CHP ile birleşmesi sonrası, bugün CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız’ı ziyaret ederek birlikte hareket etme kararı aldı. 
Bugün eski TDP Yönetimi ve CHP binasında bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Görüşme sıcak bir ortamda gelişirken, gündeme dair görüş alışverişinde de bulunuldu.
Ziyaret kapsamında bir konuşma yapan Ali Karakuş, “Seçimden sonra 2 Haziran 2023 tarihinde Mustafa Sarıgül, milletvekili seçildiği CHP'de kalma kararı aldı. TDP, 8 Haziran 2023 tarihinde yapılan kongrede CHP ile birleşme kararı aldı ve 23 Haziran 2023 tarihindeki son kongrede birleşme gerçekleştirildi. Ayrıştıran değil, bütünleştiren adımı atıyoruz. Türkiye Değişim Partimiz ile Cumhuriyet Halk Partimizin birleşme çalışmaları Malatya’da bugün itibarıyla başlamıştır.“dedi.
Ziyaret sonrası CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız tarafından Ali Karakuş ve ekibine rozet takımı gerçekleştirildi.
 

Pusulamalatya

Bakmadan Geçme