• Haberler
  • Spor
  • Malatya'nın Sultanlarından moraller üst düzeyde

Malatya'nın Sultanlarından moraller üst düzeyde

Malatya'nın Sultanlarından moraller üst düzeyde

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1.liginde mücadele edecek Malatya Temsilcisi Nicer Hotel Voleybol sezon başı hazırlık kampının ilk etabını Kangal Nicer Hotelde tamamlayarak Malatya'ya döndü.

Kampın ikinci etap çalışmalarını Malatya Kapalı Spor Salonunun tadilatta olması nedeniyle İnönü Üniversitesi Spor salonunda devam eden temsilcimiz de moraller üst düzeyde. Takıma yapılan yeni transferlerle hedef Sultanlar Ligi!!! Kulüp başkanı Mesut KARABULUT "Yönetim olarak güçlü bir takım  kurmak için transfer sezonunu hareketli geçirdik. Takımımıza ikisi yabancı olmak üzere 11 oyuncu transfer ettik.Bu süreçte maddi ve manevi olarak özverili çalışma yapan yönetim kurulu üyelerimiz Abubekir MEŞE, Hamit KAPAN, Osman GÖNÜLTAŞ  ve İnan KOKARGÜL ' e şahsım adına teşekkür ederim.Takımımızı  Baş Antrenörümüz Mustafa AYDEMİR liderliğinde , Yardımcı Antrenör Ömer Faruk CANSIZ, Kondisyoner Enver Hakan ÖNCÜ ve Fizyoterapist  Eda  ÖZŞAHİN' e emanet ettik.

Takımımız ilk etap kampını Kangal Nicer Hotelde tamamlayarak, İkinci etap çalışmaları için Malatya' ya geldi.Takımımıza güveniyoruz. İnşallah  Malatya için başarı dolu bir yıl olur ve sezon sonunda Sultanlar Ligine çıkmış oluruz. İlk maçımızı 8 Ekim'de Malatya' da Ankara temsilcisi ALS Halk Voleybol takımıyla yapacaklerını belirtti.Bu süreçte Malatya halkının destekleri bizim için önem arz etmektedir. Şehir takımlarının başarı sağlayıp, faaliyetlerini sürdürmesi için şehrin ileri gelenlerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve tüm şehrin takıma her anlamda  destekte bulunması gerektiğini belirtti. Takımımıza ilk ziyareti Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Latif OKYAY gerçekleştirdi. Malatya' nin bu zorlu sürecinde spor adına  yapılan bu girişimin çok değerli olduğunu belirterek, Malatya' yi Kadınlar 1.Liginde temsil edecek voleybol takımımıza başarılar dileğinde bulundu. Tüm Malatya halkının bu takıma destek olması gerektiğini belirtti.

Pusulamalatya

Bakmadan Geçme