'Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz''

Bakan Ersoy, Kültür ve Turizm Bakanlığınca kurulan Konteyner Kenti ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanlığınca kurulan Konteyner Kenti ziyaret ederek, burada kalan vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Vatandaşları konteynerlerde ziyaret eden Bakan Ersoy, Milletvekili Çalık ve Başkan Gürkan daha sonra çocuklarla buluştu.

 

Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş merkezli depremlerde evleri yıkılan vatandaşlarımızı ağırladığımız MALET Konteyner Kentimizde çocuklarımızın neşesine ortak olduk. Yüzlerini güldürebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz, iyi ki varlar” ifadelerine yer verdi.

 

Konteyner kentteki depremzedelerle sohbet eden Ersoy ve Çalık, kreşteki çocuklarla da bir araya gelerek, çeşitli hediyeler dağıttı.

 

Vatandaşlar, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a Kültür ve Turizm Bakanlığınca kurulan Konteyner Kent dolayısıyla teşekkür etti. 

Bakmadan Geçme